Święto Info&Tips

 

 Pomysłodawcą i gospodarzem imprezy jest tygodnik Info&Tips   – najchętniej czytana gazeta w języku polskim w Niemczech ukazująca się od 17 lat. Ten koncert to również wielkie święto jej czytelników.

W tym roku w Oberhausen wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny rockowej – Perfect i Budka Suflera a bilety sprzedały się na dwa miesiące przed koncertem!

Przybyło około 13 tys. ludzi, nie tylko z Niemiec! Specjalnie na ten koncert przyjechali także Polacy z Warszawy, Szczecina, Gdańska i wielu jeszcze innych polskich miast. Zapytani dlaczego? Przecież to daleko? Odpowiadali – Dla muzyki i wspaniałej atmosfery!
Sami muzycy nie potrafili ukryć wzruszenia –  To było niesamowite! Patrząc na twarze tych ludzi, śpiewających nasze piosenki , na rozkołysaną dziewczynę na ramionach swego chłopaka z emocji pomyliłem tekst – powiedział Grzegorz Markowski po koncercie.

Takie koncerty i niesamowita publiczność sprawiają że po ponad trzydziestu latach grania nie sposób popaść w rutynę – podsumował Romuald Lipko z Budki Suflera.

Zobaczcie sami jak było:

Może znajdziecie tam siebie lub swoich znajomych?

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o